Nasz ośrodek

Nasz ośrodek

Spokój, cisza, otoczenie lasów i jezior – tak wygląda krajobraz, w którym odbywa się terapia leczenia choroby alkoholowej. Nasza klinika położona jest w samym sercu magicznych Kaszub, gdzie pacjenci nie tylko mogą odpocząć od zgiełku, ale i zatrzymać się, pomyśleć nad własnym życiem, rozwiązać problemy i poukładać wszystko od nowa. W leczeniu alkoholika taki spokój jest niezwykle ważny, dlatego ośrodki leczenia alkoholizmu są zazwyczaj zlokalizowane z dala od dużych skupisk ludzi.ośrodek leczenia alkoholizmu

Komfortowa klinika leczenia alkoholizmu

Klinika leczenia alkoholizmu to miejsce przypominające hotel. Daleko mu do typowych szpitalnych sal. Komfortowe pokoje, liczne łazienki, bogate menu z możliwością wyboru dań wegetariańskich oraz niezwykła, bardzo przyjazna atmosfera dają solidną podstawę dla leczenia choroby alkoholowej.

Doświadczeni specjaliści leczenia uzależnieńSpecjaliści uzależnień

Siłą naszego ośrodka leczenia alkoholizmu jest doświadczona i wykwalifikowana kadra, działająca w oparciu o bardzo skuteczne i sprawdzone metody. Terapia leczenia alkoholika podzielona jest na kilka etapów, lecz każdy krok odbywa się pod okiem specjalistów.

Celem naszej kliniki leczenia alkoholizmu było stworzenie przyjaznej przestrzeni, blisko licznych terenów rekreacyjnych, z godnymi warunkami sprzyjającymi powrotowi do zdrowia. Nad każdym pacjentem czuwają terapeuci, pielęgniarki, lekarze, którzy posiadają ogromne doświadczenie w pomocy osobom uzależnionym.

Chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji.